Ветеранам розвідки вручено відомчі нагороди

08.05.2007

У Службі зовнішньої розвідки України з нагоди 62-ї річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками вшановано ветеранів розвідки – учасників Великої Вітчизняної війни.
Голова СЗР України М.Маломуж серед учасників Великої Вітчизняної війни

Голова СЗР України М.Маломуж серед учасників Великої Вітчизняної війни


Сивочолих ветеранів зібрали у Центрі професійного і патріотичного виховання співробітників зовнішньої розвідки, відкриття оновленої експозиції якого спеціально приурочили до Дня Перемоги. Окремі стенди тут розповідають про героїв-розвідників, які займалися підпільною роботою на окупованій території, командували розвідувально-диверсійними загонами, що діяли у глибокому тилу ворога, учасників оперативних ігор з абвером та багатьох інших. Завдяки сприянню правління Фонду ветеранів зовнішньої розвідки діюча музейна експозиція поповнена різними документальними матеріалами та фотоілюстраціями.

Представники нинішнього покоління української зовнішньої розвідки віддали данину пам’яті ветеранам-розвідникам, які гідно тримали свою ділянку фронту у боротьбі за Перемогу, протидіяли планам ворога, здобували цінну військову інформацію, своєю незримою роботою сприяли прискоренню перемоги над гітлерівською Німеччиною.

Голова Служби зовнішньої розвідки України генерал-полковник Микола Маломуж подякував запрошеним за мужність, героїзм та самовідданість і вручив колишнім розвідникам – учасникам Великої Вітчизняної війни відомчі заохочувальні відзнаки СЗР України „Ветеран розвідки”. Ветеранам та вдовам учасників війни до Дня Перемоги також надано матеріальну допомогу.

Прес-служба СЗР України,


««««