Подарунок підшефному ліцею-інтернату

09.09.2011
Представники Служби зовнішньої розвідки України взяли участь в урочистих заходах з нагоди початку нового навчального року у підшефному столичному ліцеї-інтернаті № 23 для дітей соціально незахищених категорій – дітей з неповних, багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей учасників бойових дій, учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей-сиріт та інших.

У дарунок кадетам було передано комплект музичних інструментів для духового оркестру. Директор ліцею-інтернату Наталія Головіхіна, приймаючи подарунки з рук начальника Управління кадрів СЗР України Сергія Кулика, пообіцяла, що до Дня вчителя вихованці вже підготують перший музичний номер.

Шефство над ліцеєм-інтернатом, у якому зроблено акцент на патріотичному вихованні дітей, Служба зовнішньої розвідки України взяла у минулому році. За час, що минув, співробітники СЗР України придбали для своїх підшефних спортивний інвентар для спортзалу, столи для гри у шахи, аудіо- і відеоапаратуру, надали грошову допомогу. Нині надається сприяння навчальному закладу у вирішенні низки організаційних і соціально-побутових проблем.

Прес-служба СЗР України


««««