Співробітники СЗР України вручили погони вихованцям «Кадетського корпусу»

09.11.2012

9 листопада у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося посвячення у кадети вихованців столичного ліцею-інтернату № 23 “Кадетський корпус”. В урочистих заходах взяли участь представники органів державної влади, громадських організацій, а також Служби зовнішньої розвідки України, яка вже третій рік здійснює шефство над ліцеєм.

Церемонія посвячення у кадети проходила із дотриманням усіх канонів. Служителі Української православної церкви провели відповідний обряд і благословили ліцеїстів.

140 учнів кадетських класів дали клятву на вірність Вітчизні і отримали погони з рук представників вищого офіцерського складу Служби зовнішньої розвідки України та ветеранів вітчизняних спецслужб, зокрема, генерала армії України у відставці Леоніда Деркача, генерала армії України запасу Миколи Маломужа, генерал-лейтенанта запасу Леоніда Рожена, генерал-лейтенанта запасу Олександра Шендрікова, генерал-майора запасу Дмитра Захараша, генерал-майора запасу Віталія Койнова.

Під час виступу заступник Голови СЗР України генерал-лейтенант Михайло Лисенко побажав завжди високо нести почесне звання кадета, ніде і ніколи не зганьбити честь рідного ліцею, бути гідними славних патріотичних традицій українського народу.

У шефській роботі Служба зовнішньої розвідки України основний акцент робить на патріотичному вихованні підростаючого покоління. За час, що минув, організовано низку зустрічей вихованців ліцею з ветеранами розвідки, уроків мужності, екскурсій до Центру професійного та патріотичного виховання співробітників СЗР України, Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років”, культпоходів у театри й на виставки та інших заходів.

Важливого значення надається сприянню навчальному закладу у вирішенні організаційних і соціально-побутових проблем. У результаті проведення низки благодійних акцій співробітники СЗР України придбали для своїх підшефних спортивний інвентар, аудіо- і відеоапаратуру, комплект музичних інструментів для дитячого духового оркестру, передали в дарунок книги і канцелярське приладдя, надали грошову допомогу.

Всі заходи, які організовує й проводить Служба зовнішньої розвідки України за підтримки благодійних фондів для своїх підшефних, частина з яких позбавлена необхідного батьківського піклування, покликані забезпечити їхні законні права на здобуття повноцінної освіти і сприяти створенню нормальних умов для навчання й всебічного розвитку.

Прес-служба СЗР України


««««