Зустріч у підшефному ліцеї

13.12.2012

12 грудня співробітники Служби зовнішньої розвідки України і представники Благодійної організації «Фонд ветеранів та співробітників зовнішньої розвідки» провели урок мужності у підшефному столичному ліцеї-інтернаті № 23 “Кадетський корпус”.

Голова правління Фонду генерал-лейтенант запасу Леонід Рожен і полковник запасу Володимир Цибулькін презентували ліцеїстам старших класів і викладачам книги, які вийшли під егідою Фонду, – «Кадетські корпуси ХІХ – ХХ століть: український вимір» і «Нариси з історії розвідки суб’єктів державотворення на теренах України». Книги передали до бібліотеки ліцею, а також вручили особливо обдарованим кадетам, які зайняли призові місця на районних олімпіадах.

Розповідаючи про роботу над книгою «Кадетські корпуси ХІХ – ХХ століть: український вимір», Леонід Рожен, котрий є одним із авторів цього фундаментального дослідження, акцентував увагу на унікальності видання, в якому вперше показаний тернистий шлях формування професійно орієнтованого навчально-виховного процесу в системі військово-патріотичної підготовки молоді у різних країнах від найдавніших часів до сьогодення.

Присутні з цікавістю слухали інформацію про історію кадетського руху, уроки минулого, цікаві традиції в галузі військового навчання молоді, виховання офіцерської еліти з дитячих років. А розмірковування про такі поняття як честь, гідність, обов’язок, відданість батьківщині сприймалися ліцеїстами по-особливому, оскільки вони лунали з уст професійного розвідника, який протягом якогось часу працював за кордоном, особисто брав участь у багатьох серйозних операціях з добування важливої розвідувальної інформації, упродовж кількох років керував підрозділом зовнішньої розвідки у спецслужбах України, відзначений державними нагородами.

Під час зустрічі ліцею були передані подарунки від Служби зовнішньої розвідки України.

Прес-служба СЗР України


««««