Ветерани розвідки вручили погони вихованцям підшефного ліцею

8.11.2013

7 листопада співробітники Служби зовнішньої розвідки України і ветерани розвідки взяли участь в урочистих заходах з нагоди посвячення у кадети вихованців підшефного столичного ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус».


Урочиста церемонія відбулася у соборі Успіння Пресвятої Благородиці Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. У ній також взяли участь представники Київської міської держадміністрації, адміністрації столичного Шевченківського району, громадських організацій, ліцеїсти Київського військового ліцею ім. Івана Богуна.


Церемонія посвячення у кадети проходила із дотриманням усіх канонів. Служителі Української православної церкви провели відповідний обряд і благословили ліцеїстів.


Учні кадетських класів дали клятву на вірність Вітчизні і отримали погони з рук представників вищого офіцерського складу Служби зовнішньої розвідки України та ветеранів вітчизняних спецслужб, зокрема генерала армії України у відставці Леоніда Деркача, генерал-лейтенанта у відставці Михайла Лисенка, генерал-лейтенанта запасу Леоніда Рожена, генерал-лейтенанта запасу Олександра Шендрікова, генерал-лейтенанта запасу Павла Морозова, генерал-майора запасу Дмитра Захараша.


Під час виступу голова правління благодійної організації «Фонд ветеранів і співробітників зовнішньої розвідки» Леонід Рожен побажав вихованцям ліцею шанувати й розвивати традиції кадетства, з гідністю нести почесне звання кадета, бути справжніми патріотами своєї країни.
Після урочистої посвяти у кадети в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України відбувся концерт «За пам’ять, за доблесть, за честь…», на якому були присутні кадети кількох поколінь, ветерани Великої Вітчизняної війни, ветерани вітчизняних спецслужб, вихованці, батьки та педагоги ліцею.
Шефство над столичним ліцеєм-інтернатом № 23 «Кадетський корпус» Служба зовнішньої розвідки України здійснює з 2010 року. Основний акцент у шефській роботі робиться на патріотичному вихованні підростаючого покоління.

Прес-служба СЗР України


««««