У СЗР України відбулося ушанування ветеранів Другої світової війни

08.05.2014

З нагоди Дня Перемоги у Службі зовнішньої розвідки України відбулася низка заходів з ушанування ветеранів розвідки – учасників Другої світової війни.

На території СЗР України уже традиційно співробітники Служби разом з ветеранами поклали квіти до монументу українським розвідникам, віддали данину пам’яті розвідникам, які в роки війни протидіяли планам ворога, здобували важливу інформацію, наближали перемогу над гітлерівською Німеччиною.

Керівництво СЗР України висловило слова вдячності всім присутнім ветеранам розвідки і тим, хто не зміг прийти, за мужність, героїзм і відвагу, яку вони проявляли, захищаючи рідну землю, за те, що ризикували своїм життям заради перемоги, подякували тим, хто продовжує брати участь у вихованні майбутніх українських розвідників, передає їм свій багатий професійний і життєвий досвід.

Під час спілкування з ветеранами наголошувалося на тому, що сьогодні наш святий обов’язок перед загиблими і найкраща подяка нашим предкам – гідно вшанувати усіх жертв війни, подолати тіні минулого, унеможливити нові трагедії, побудувати сильну, заможну, європейську Україну, гарантувати її територіальну цілісність і національну безпеку.

Усім запрошеним на зустріч ветеранам побажали мирного неба, міцного здоров’я, оптимізму і впевненості в майбутньому, добробуту і благополуччя, залишатися і надалі в строю, бути в гущі подій, займати активну громадянську позицію.

У рамках заходів з нагоди Дня Перемоги у СЗР України зроблено фотовиставку, ветеранам та вдовам учасників війни надано матеріальну допомогу, відбулося покладання квітів до Могили Невідомому солдату у Парку Слави, до меморіальної дошки Героя Радянського Союзу керівника розвідувальної резидентури в окупованому Києві Івана Кудрі, до могили легендарного розвідника Олександра Святогорова, до монумента відомого українського художника Миколи Глущенка, який напередодні війни добував важливу розвідувальну інформацію за кордоном. Для учнів столичного підшефного ліцею-інтернату № 23 організовано зустріч з ветеранами війни та екскурсію до меморіального комплексу «Національний музей Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років», а також проведено інші заходи.

 

Прес-служба СЗР України


««««