Співробітникам СЗР України

27.02.2015

Шановні колеги!

Сьогодні виповнюється рівно рік відтоді, як ми спільно з вами у нових умовах працюємо над вирішенням складних і відповідальних завдань, що постали перед Службою зовнішньої розвідки України.

За рік, що минув, сталося багато змін в Україні, в самій Службі і в свідомості кожного з нас. З перших днів призначення на посаду Голови Служби зовнішньої розвідки України я намагався займати тверду, рішучу і принципову позицію, спрямовану на реформування Служби, оновлення кадрового складу, приведення його у відповідність з вимогами часу і тими викликами та загрозами, які постали перед Українською державою. Головними і визначальними критеріями для мене при цьому, як і завжди,  були професіоналізм, патріотизм і порядність.

У цей день хочу зазначити, що наші спільні зусилля, спрямовані на впровадження нових стандартів, цінностей та підходів до організації роботи, приносять позитивні результати. Уболівання за загальну справу, небайдужість до її результатів, прагнення зробити українську розвідку ефективною і авторитетною – це ті якості, які нас об’єднують і дають змогу впевнено рухатися вперед.

Сьогодні я хочу висловити слова вдячності керівникам і співробітникам усіх структурних підрозділів Служби, які сумлінно працюють над добуванням розвідувальної інформації. Без розуміння і підтримки з вашого боку реалізувати все намічене непросто.

Нами зроблено за цей рік багато. Та ще є чимало невирішених проблем, і нам разом належить наполегливо працювати над їх вирішенням. Я повною мірою усвідомлюю, що попереду на нас очікує тривала і напружену робота. Тому усім нам, як ніколи, слід бути відповідальними, згуртованими і зібраними. Водночас я упевнений, що ми успішно доведемо започатковану справу до кінця і спільно здолаємо всі труднощі.
Бажаю вам витримки, терпіння і віри в нашу перемогу.

Слава Україні!

З глибокою повагою

Голова Служби зовнішньої розвідки України
Віктор Гвоздь


««««