Привітання Т.в.о. Голови Служби зовнішньої розвідки України з Днем Конституції України

Шановні колеги!

Від імені керівництва Служби зовнішньої розвідки України та від себе особисто щиро вітаю Вас із Днем Конституції України.

28 червня 1996 року, керуючись Актом проголошення незалежності України, було прийнято Конституцію України, яка стала фундаментом демократичного розвитку нашої держави та закріпила основні права і свободи громадян України.

Сьогодні цей день наповнює нас думками про непростий і тривалий шлях України до утвердження своєї державності і незалежності, про ті загрози, які постали нині перед нашою країною та її громадянами через агресивні дії Російської Федерації, і ми з особливим почуттям сприймаємо такі важливі поняття як повага до національних символів держави, відданість Батьківщині, готовність пожертвувати собою заради збереження демократичних цінностей і територіальної цілісності держави.

Впевнений, що мужність і професіоналізм співробітників Служби зовнішньої розвідки України, прагнення кожного з нас принести користь державі, активна життєва позиція й надалі будуть запорукою ефективного виконання службових обов’язків, надійного захисту народу України, прав і свобод її громадян.

Щиро дякую всім, хто своєю самовідданою працею створює гарантії захисту національних інтересів та конституційного ладу в державі, забезпечує повноцінну інтеграцію України в європейське співтовариство, у коло успішних країн світу.

Бажаю всім співробітникам та ветеранам розвідки міцного здоров’я, добробуту і благополуччя, а також нових вагомих професійних здобутків в ім’я забезпечення миру і злагоди в суспільстві.

З повагою

Т.в.о. Голови Служби зовнішньої розвідки України І.Разінков


««««