Привітання Т.в.о. Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня незалежності України

Шановні співробітники Служби зовнішньої розвідки України, дорогі ветерани!

 Від імені керівництва Служби зовнішньої розвідки України та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем незалежності України!

Сьогодні, на двадцять шостому році проголошення незалежності України, нам знову доводиться відстоювати своє право на життя у вільній суверенній країні, зі зброєю в руках захищати нашу землю від агресивних зазіхань з боку Російської Федерації. У цьому протистоянні важлива роль відведена Службі зовнішньої розвідки України.

За понад три роки гібридної війни СЗР України довела свою здатність у повному обсязі виконувати завдання, поставлені керівництвом держави, виважено приймати необхідні управлінські рішення, акцентувати увагу на пріоритетних питаннях, принципово ставитися до певних внутрішніх проблем і не закривати очі на окремі прорахунки.

Попереду у нас – складна, напружена і відповідальна робота, від результатів якої залежить наша незалежність, мир і спокій на українській землі. Ми маємо постійно розвиватися, гнучко і своєчасно відстежувати усі виклики, ризики й загрози у сфері національної безпеки, вірно їх оцінювати, адекватно на них реагувати, прогнозувати подальший розвиток подій, пропонувати шляхи вирішення назрілих проблем.

Впевнений, що з кожним роком ми нарощуватимемо свій потенціал, застосовуватимемо нові нестандартні підходи для добування розвідувальної інформації в інтересах нашої держави.

З нагоди Дня незалежності України бажаю всім співробітникам СЗРУ і ветеранам розвідки нових професійних успіхів і досягнень у служінні Батьківщині, віри у краще майбутнє на нашій землі, здоров’я, щастя, добробуту і всіляких життєвих гараздів.

Слава Україні!

З повагою
Т.в.о. Голови Служби І.Разінков


««««