Ігор Разінков: «У розвідці немає другорядних підрозділів»

23.08.2017

З нагоди Дня незалежності України у Службі зовнішньої розвідки України відбулися урочистості за участю керівного складу СЗРУ, діючих співробітників та ветеранів розвідки. Виступаючи перед співробітниками Служби т.в.о. Голови СЗРУ Ігор Разінков зазначив, що в сьогоднішні складні часи національна зовнішня розвідка довела свою здатність керувати оперативним процесом, приймати необхідні управлінські рішення, акцентувати увагу на пріоритетних питаннях.

«Ми повинні й надалі, незважаючи на проблеми об’єктивного і суб’єктивного характеру, які нині є практично у всіх відомствах, не очікуючи на якісь преференції, окремі рішення чи додаткові вказівки, цілеспрямовано, системно і послідовно робити свою справу», – підкреслив Ігор Разінков.

СЗРУ докладає всіх зусиль для того, щоб досягти нової якості, вчасно відстежувати усі виклики, ризики й загрози безпеці України, вірно їх оцінювати, прогнозувати подальший розвиток подій та пропонувати вищому військово-політичному керівництву країни шляхи вирішення назрілих проблем. Ігор Разінков зазначив, що у розвідці немає другорядних напрямків роботи, всі підрозділи СЗРУ працюють за єдиним задумом, що дозволяє досягати потрібного результату. Лише економічний ефект від діяльності СЗРУ в 14 разів перевищив минулорічний бюджет на утримання зовнішнього розвідувального органу країни.

Керівництво держави високо оцінює роль розвідників в захисті національних інтересів України. З нагоди 26-ї річниці незалежності України 21 співробітника СЗРУ нагороджено державними та урядовими нагородами, ще понад 150 військовослужбовців і працівників удостоєно відомчими заохочувальними відзнаками за самовідданість під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також високі показники в оперативно-службовій діяльності. За підтримки вищого керівництва держави протягом 2016-2017 років значно поліпшилось матеріально-технічне забезпечення Служби зовнішньої розвідки України, планово вирішуються питання житлового забезпечення і соціального захисту військовослужбовців, лише в поточному році двічі підвищувалось грошове забезпечення всіх категорій особового складу СЗРУ.

Т.в.о. Голови Служби Ігор Разінков висловив слова подяки співробітникам усіх структурних підрозділів СЗРУ, які сумлінно працюють над добуванням розвідувальної інформації, зокрема тієї, що сприяє проведенню антитерористичної операції, над аналізом і узагальненням великого масиву документів і матеріалів, які щоденно опрацьовуються в Службі та надсилаються керівництву України і взаємодіючим структурам.

Прес-служба Служби зовнішньої розвідки України


««««