«Погони на плечі лягли, щоб люди не знали війни…»

10.11.2017

10 листопада 2017 р. Голова Служби зовнішньої розвідки України Є.Божок взяв участь в урочистій церемонії вручення погонів учням кадетських класів ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус», наставниками якого є Служба зовнішньої розвідки України.
До участі у заході, який проходив у Дипломатичній академії України ім. Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України, були також запрошені представники Збройних сил, Державної прикордонної служби, народні депутати України, ветерани розвідки, а також батьки вихованців ліцею.
«Я пишаюсь тим, що Україна має таких синів і я впевнений у тому, що Україні не буде соромно за них», – зазначив Голова СЗРУ під час свого звернення до майбутніх кадетів.
В ході урочистої церемонії юнаки, які поповнили лави кадетів ліцею, склали Клятву кадетів, під гімн вшанували Прапор України та хвилиною мовчання – пам’ять воїнів-захисників України і українських бійців, які поклали своє життя під час виконання бойових завдань у зоні проведення АТО.
Завершився захід покладанням квітів до Стіни пам’яті загиблих за єдність України біля Михайлівського Золотоверхого собору.
Служба зовнішньої розвідки України висловлює вдячність нашим друзям і партнерам з Міністерства закордонних справ України за те, що вони відгукнулися на наше прохання і люб’язно надали згоду на проведення вищезгаданих урочистостей в Дипломатичній академії України ім. Геннадія Удовенка.

Прес-служба Служби зовнішньої розвідки України


««««