Єгор Божок: «Українська зовнішня розвідка буде надійним партнером»

4.12.2017

4 грудня в офісі Служби зовнішньої розвідки України відбувся урочистий захід з нагоди 26-ї річниці утворення зовнішньої розвідки України, у якому взяли участь представників розвідувальних, спеціальних та правоохоронних органів іноземних країн,  акредитованих в Україні.

Виступаючи перед іноземними партнерами, Голова СЗРУ Єгор Божок зазначив, що зовнішня розвідка України надає надзвичайно важливого значення зміцненню взаємовигідних відносин зі спецслужбами інших країн. «Народ України обрав європейський шлях розвитку і Служба зовнішньої розвідки докладе всіх зусиль, щоб стати  повноцінним членом європейської
і євроатлантичної розвідспільноти», – наголосив керівник Служби.

Єгор Божок зазначив, що за дорученням Президента України вже найближчим часом у СЗРУ розпочнеться оптимізація, яка буде відбуватися за найсучаснішими стандартами ЄС та НАТО. Це буде стосуватися як організаційної структури СЗРУ, так і стандартів розвідувальної та аналітичної діяльності, професійної підготовки співробітників тощо.

Як зазначив Єгор Божок, робочі контакти з партнерами, офіційні зустрічі, неформальне спілкування, обмін інформацією дозволяють оперативно вирішувати різноманітні питання у сфері регіональної і глобальної безпеки. «Ми розуміємо, що шлях до покращення взаємодії лежить через розбудову довіри та взаєморозуміння. Запевняю, що українська зовнішня розвідка буде для вас надійним партнером», – підкреслив Голова СЗРУ.

Прес-служба Служби зовнішньої розвідки України


««««