Єгор Божок: «Ми цінуємо і поважаємо кожного ветерана розвідки»

15.12.2017

15 грудня у Києві відбулося зібрання членів Фонду ветеранів і співробітників зовнішньої розвідки України. Під час своєї традиційної щорічної зустрічі колишні офіцери і генерали розвідки обговорили як перспективи подальшого розвитку СЗРУ, так і питання пенсійного та медичного забезпечення, а також соціального захисту членів Фонду.
Під час свого виступу Голова правління Фонду генерал-лейтенант запасу Леонід Рожен наголосив на тому, що сьогодні, коли відбувається оптимізація діяльності Служби зовнішньої розвідки України, дуже важливо не тільки зберегти, а й активно використовувати творчий потенціал, кращі традиції та професійний досвід ветеранів. Він закликав усіх колишніх розвідників допомагати СЗРУ для того, щоб Служба ще більше розкрила свій потенціал у справі захисту національних інтересів проти зовнішніх загроз.
У зібранні Фонду ветеранів і співробітників зовнішньої розвідки України взяв участь Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок. Виступаючи перед ветеранами, він запевнив учасників зібрання у підтримці діяльності Фонду з боку керівництва СЗРУ та висловив сподівання на допомогу ветеранів щодо підготовки та виховання молодих співробітників Служби.
«Я переконаний, що молоді люди можуть забезпечити динамізм у роботі, але вони не зможуть досягти належного результату без досвіду і знань, якими людина опановує лише проживши життя, – зазначив керівник спецслужби. – Тому я впевнений, і дуже розраховую на те, що ми з вами зможемо поєднати ваш досвід, знання, вміння і нашу молоду енергію, завзятість, бажання досягти результату – в єдиному тандемі, який вже незабаром дозволить нам з гордістю підтвердити те, що без Служби зовнішньої розвідки не може бути сильної держави. Я дуже розраховую на те, щоб цього результату ми досягли з вами разом».
Голова СЗРУ Єгор Божок відзначив найактивніших ветеранів розвідки, вручивши їм пам’ятні знаки СЗРУ та відзнаки Фонду сприяння зовнішній розвідці України. Голова СЗРУ також запевнив ветеранів, що вже наступного року буде офіційно встановлено професійне свято співробітників Служби зовнішньої розвідки України і закликав надати пропозиції щодо визначення такої дати.

Прес-служба Служби зовнішньої розвідки України


««««