Співробітники СЗРУ привітали підшефний ліцей-інтернат №23 зі Святим Миколаєм та Новорічними святами

21.12.2017

Наприкінці 2017 року Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок відвідав ліцей-інтернат №23 «Кадетський корпус» та ознайомився зі змінами, що останнім часом відбулися у підшефному СЗРУ навчальному закладі. У цілому відзначено, що покращення умов матеріально-технічного забезпечення навчального процесу та проживання учнів відбуваються системно і це позитивно впливає на рівень ставлення дітей до навчання у закладі з посиленою військово-фізичною підготовкою.
Під час зустрічі з дітьми та викладачами Голова Служби Єгор Божок запевнив їх, що СЗРУ й надалі буде всіляко допомагати ліцею, бо це один з загальноосвітніх навчальних закладів нашої країни, який з маленьких хлопчиків та дівчаток послідовно виховує справжніх патріотів України.
Сьогодні в «Кадетському корпусі» навчаються понад 700 кадетів та паняночок, при тому, що майже 80% випускників кадетських класів вступають до військових та правоохоронних навчальних закладів.
«Ви майбутнє України, і ми хочемо, щоб ви росли фізично і духовно здоровими людьми, стали найкращими представниками нашої нації», – наголосив Голова СЗРУ Єгор Божок. І свої слова підкріпив передачею «Кадетському корпусу» 5 комплектів вуличних спортивних комплексів.
Крім того учням перших класів та дітям з малозабезпечених сімей від Служби зовнішньої розвідки України були вручені новорічні подарунки та квитки на Новорічну виставу до Національного палацу мистецтв «Україна».


Прес-служба Служби зовнішньої розвідки України


««««