Натисни та тримай

Голова СЗР України привітав «Києво-Могилянську академію» з 400-річним ювілеєм

15 жовтня в Україні відбулася непересічна подія – відзначення 400-річчя «Києво-Могилянської академії».

Президент України Петро Порошенко, урядовці, відомі політики та громадські діячі взяли участь в урочистостях, що відбулися  у Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Серед тих, хто привітав студентів і викладачів з ювілеєм був Голова Служби зовнішньої розвідки України Віктор Гвоздь, що цілком природно, тому що представники НаУКМА є друзями та надійними партнерами СЗРУ. У своєму привітальному  слові керівник української зовнішньої розвідки відзначив: «Сьогоднішнє покоління професорсько-викладацького складу та студентів Національного університету «Києво-Могилянська академія» з честю продовжують та розвивають кращі традиції найстарішого освітнього закладу Східної Європи. Ваш загальний рівень викладацької діяльності, історичні дослідження та сучасні наукові праці є чудовим підґрунтям підготовки високоосвічених фахівців з високим рівнем духовної культури».

Заснована 1615 року, Київська братська школа згодом була перетворена на Києво-братську (Могилянську) колегію, яка наприкінці XVII-го століття, отримала статус «академія». «Могилянка» тривалий час визначала тогочасне наукове, культурне, освітнє, релігійне життя і продовжує цю традицію й сьогодні.

Своєю діяльністю, високим інтелектуальним та професійним рівнем співробітники «Києво-Могилянської академії» роблять вагомий внесок в справу духовного відродження України, розвитку і поширення її кращих національних традицій та багатовікової культури. На знак визнання їх заслуг Голова СЗР України подарував «Києво-Могилянській академії» відомчий символ дружби та співпраці: вилите з металу символічне чоловіче рукостискання.

Варто зазначити, що «Києво-Могилянська академія» завжди виховувала справжніх патріотів, які формували майбутнє України. Під час Революції Гідності 2013-2014 років студенти «Могилянки» сотнями вийшли на революційний Майдан, що сприяло поверненню України на європейський шлях свого розвитку.

 

Прес-служба СЗР України

Що ще цікавого

109
0
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №520/2019
87
3
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №501/2019 "Про призначення В.Євдокимова заступником Голови Служби зовнішньої розвідки України"
759
52
Голову Служби зовнішньої розвідки України Владислава Бухарєва представлено особовому складу СЗРУ