Натисни та тримай

Привітання Голови СЗРУ особовому складу СЗРУ з нагоди Дня захисника України

Шановні колеги!

Від імені Колегії Служби зовнішньої розвідки України та від себе особисто щиро вітаю Вас із Днем захисника України!

Актом агресії проти суверенітету та територіальної цілісності України Росія кинула виклик нашому народу, але українці витримали це криваве випробування та довели своє право на незалежність, демократію, гідність та добробут.

У складних умовах боротьби з сепаратизмом і тероризмом Служба зовнішньої розвідки України змогла у стислі терміни переформатуватися та стати багатофункціональною структурою, спроможною ефективно діяти у воєнний час. Щиро дякую всім за самовіддану працю та сумлінне виконання службових обов’язків.

На жаль, загальна геополітична обстановка у світі та навколо України залишається ще вкрай складною. Саме тому від кожного співробітника СЗРУ потрібна повна мобілізація, самовіддача та відповідальність за доручену справу, прагнення до здобуття максимального результату.

Впевнений, що ми зробимо все можливе для ефективного виконання покладених завдань, примножимо наше славне минуле та будемо гідними нащадками героїв козацької доби.

Бажаю всім співробітникам, ветеранам і членам сімей міцного здоров’я, добробуту, впевненості в майбутньому і нових вагомих професійних здобутків в ім’я забезпечення миру і злагоди в суспільстві, величі та процвітання нашої Батьківщини!

Слава Україні!

 

З повагою

Голова Служби

В. Гвоздь

Що ще цікавого

114
2
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №520/2019
93
0
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №501/2019 "Про призначення В.Євдокимова заступником Голови Служби зовнішньої розвідки України"
724
53
Голову Служби зовнішньої розвідки України Владислава Бухарєва представлено особовому складу СЗРУ