Натисни та тримай

Привітання Голови СЗРУ особовому складу та ветеранам СЗРУ з нагоди професійного свята

Шановні колеги, дорогі ветерани!

1 грудня 2005 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про Службу зовнішньої розвідки України», що стало новою віхою в історії національної розвідки.

За минулі 10 років було зроблено дуже багато для того, щоб Служба посіла гідне місце серед інших вітчизняних спеціальних служб, стала тим органом, який надійно забезпечує національні інтереси передусім на зовнішньополітичному і зовнішньоекономічному напрямах, сприяла встановленню й розвитку двосторонніх та багатосторонніх відносин України з іншими державами.

Сьогодні своє професійне свято ми відзначаємо на переломному в історії України етапі, коли наш народ зі зброєю відстоює своє право на незалежність, вільне та демократичне життя в сім’ї європейських народів.

Протягом року нам довелося працювати в умовах прямої агресії з боку Російської Федерації, окупації Криму, спалаху сепаратизму на Донбасі та різкого загострення військово-політичної обстановки в Євразійському регіоні.

Незважаючи на всі ці складнощі, Служба зовнішньої розвідки забезпечувала військово-політичне керівництво держави надзвичайно важливою розвідувальною інформацією для прийняття стратегічних рішень у сфері національної безпеки і оборони, що дало змогу досягти суттєвих результатів у захисті національних інтересів.

Усе це стало можливим завдяки копіткій праці по-справжньому відданих своїй справі професіоналів, патріотично налаштованих співробітників Служби.

Сьогодні я висловлюю слова подяки співробітникам усіх структурних підрозділів, які відповідально  ставляться до виконання своїх обов’язків, уболівають за результати нашої спільної роботи.

Особлива вдячність ветеранам, які досі працюють у Службі, тим, хто не втрачає зв’язок з нею, допомагає їй і словами підтримки, і конкретними справами.

Упевнений, що й надалі співробітники нашого відомства докладатимуть максимальних зусиль у справі забезпечення національних інтересів держави.

Від щирого серця вітаю всіх співробітників Служби зовнішньої розвідки України, ветеранів та членів їхніх сімей з професійним святом. Бажаю нових здобутків, успішної реалізації життєвих планів і задумів, віри в краще майбутнє українського народу, витримки, миру й спокою на нашій землі.

Слава Україні!

 

З повагою

Голова Служби

В. Гвоздь

Що ще цікавого

114
2
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №520/2019
93
0
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №501/2019 "Про призначення В.Євдокимова заступником Голови Служби зовнішньої розвідки України"
724
53
Голову Служби зовнішньої розвідки України Владислава Бухарєва представлено особовому складу СЗРУ