Натисни та тримай

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем зовнішньої розвідки України

Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем зовнішньої розвідки України!

У час воєнної агресії Росії та гібридної війни, яку вона веде проти нашої держави, роль Служби зовнішньої розвідки зростає. Протидія спецслужбам держави-агресора вимагає від українських розвідників мобілізації та витримки. Служба змушена діяти в умовах підвищеної небезпеки та вирішувати надскладні завдання, пов’язані з воєнними, інформаційними, економічними та іншими загрозами для нашого суспільства. Від професіоналізму українських розвідників залежить безпека держави, успіх у протистоянні агресору і проведення внутрішніх реформ.

Сьогодні українська розвідка докорінно змінюється. Перед нами стоїть завдання інтеграції в розвідувальні структури НАТО та тісної співпраці із спеціальними службами держав-членів Альянсу. Ми мусимо виконати нашу місію перед нинішнім та майбутніми поколіннями і забезпечити незворотність євроатлантичної інтеграції України. Впевнений, що закріплення курсу на членство в ЄС і НАТО у Конституції України сприятиме цьому процесу.

Переконаний, що успішна діяльність Служби зовнішньої розвідки є одним з ключових факторів безпеки як для нашої держави, так і для всього східноєвропейського регіону. Тому Уряд і надалі приділятиме належну увагу потребам Служби для успішного здійснення нею своїх функцій щодо захисту нашої держави та суспільства.

Висловлюю подяку всім працівникам зовнішньої розвідки за віддану службу Батьківщині та успішне протистояння агресору в умовах гібридної війни! Бажаю міцного здоров’я, успіхів, добробуту і миру в нашій країні!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН

Гройсман Володимир Борисович

Що ще цікавого

109
0
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №520/2019
87
3
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №501/2019 "Про призначення В.Євдокимова заступником Голови Служби зовнішньої розвідки України"
759
52
Голову Служби зовнішньої розвідки України Владислава Бухарєва представлено особовому складу СЗРУ