Натисни та тримай

Учням перших класів підшефного СЗРУ ліцею вручено кадетські погони

З нагоди Дня захисника України та у День Покрови Пресвятої Богородиці у підшефному Службі зовнішньої розвідки України ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» відбулася урочиста церемонія вручення погонів учням 1-х кадетських класів.

Захід, що мав тематичну назву «Кадети – майбутні захисники України», пройшов біля пам’ятника князю Володимиру Великому на Володимирській гірці у Києві і символізував відродження національної пам’яті українського народу, відтворення кращих традицій захисників України, що несуть суспільству загальнолюдські цінності, духовність і добро.

Це вже п’ята поспіль церемонія вручення погонів учням 1-х кадетських класів і за традицією вона проходила за участю представників Служби зовнішньої розвідки України, керівництва Шевченківського районну міста Києва, бійців АТО  та духовенства.

Перший кадетський клас у ліцеї-інтернаті №23 було відкрито 1 вересня 2009 року за підтримки Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації та управління освіти Шевченківського району в місті Києві  державної адміністрації. Це стало початковим етапом відтворення кадетського виховання у м. Києві на засадах та традиціях Київського Володимирського кадетського корпусу.

 

Прес-служба СЗР України

Що ще цікавого

109
0
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №520/2019
87
3
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №501/2019 "Про призначення В.Євдокимова заступником Голови Служби зовнішньої розвідки України"
759
52
Голову Служби зовнішньої розвідки України Владислава Бухарєва представлено особовому складу СЗРУ