Натисни та тримай

Учням перших класів підшефного СЗРУ ліцею вручено кадетські погони

З нагоди Дня захисника України та у День Покрови Пресвятої Богородиці у підшефному Службі зовнішньої розвідки України ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» відбулася урочиста церемонія вручення погонів учням 1-х кадетських класів.

Захід, що мав тематичну назву «Кадети – майбутні захисники України», пройшов біля пам’ятника князю Володимиру Великому на Володимирській гірці у Києві і символізував відродження національної пам’яті українського народу, відтворення кращих традицій захисників України, що несуть суспільству загальнолюдські цінності, духовність і добро.

Це вже п’ята поспіль церемонія вручення погонів учням 1-х кадетських класів і за традицією вона проходила за участю представників Служби зовнішньої розвідки України, керівництва Шевченківського районну міста Києва, бійців АТО  та духовенства.

Перший кадетський клас у ліцеї-інтернаті №23 було відкрито 1 вересня 2009 року за підтримки Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації та управління освіти Шевченківського району в місті Києві  державної адміністрації. Це стало початковим етапом відтворення кадетського виховання у м. Києві на засадах та традиціях Київського Володимирського кадетського корпусу.

 

Прес-служба СЗР України

Що ще цікавого

144
1
ЗАГРОЗИ ВТРУЧАННЯ РФ У ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС В УКРАЇНІ
222
5
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №80/2019 “Про тимчасове виконання обов’язків Голови Служби зовнішньої розвідки України”
39
0
СЗРУ офіційно спростовує черговий фейк