Push and hold

У Кишиневі відбулася зустріч керівників спеціальних і розвідувальних служб Молдови, Болгарії, Румунії і України

З 2 по 3 червня в Кишиневі проходила чотирьохстороння робоча зустріч керівників спеціальних і розвідувальних служб Молдови, Болгарії, Румунії і України.

В її роботі взяла участь делегація Служби зовнішньої розвідки України на чолі з Головою СЗР України Миколою Маломужом. 

У ході зустрічі обговорювалися питання, пов’язані з необхідністю посилення боротьби з міжнародним тероризмом, незаконною торгівлею зброєю, людьми і наркотиками, а також розвитку багатостороннього співробітництва в інтересах забезпечення безпеки зазначених держав. 

Учасники кишиневської зустрічі розглянули нові шляхи поглиблення взаємодії у сфері забезпечення економічної безпеки і протидії структурам організованої злочинності. При цьому зазначили, що процес співробітництва у Південно-Східній Європі, пріоритети у боротьбі з організованою злочинністю і корупцією, а також ініціативи варшавського Саміту ЄС зобов’язують розвідувальні служби об’єднати зусилля для протидії цим явищам. 

Сторони висловили єдину думку стосовно необхідності подальшого вдосконалення механізмів співробітництва, більш ефективної взаємодії розвідувальних служб з метою нейтралізації явищ і ризиків, які становлять загрозу для національної і європейської безпеки. 

Керівники відомств були прийняті Президентом Республіки Молдова Володимиром Вороніним. Прес-служба СЗР України.

 

Прес-служба СЗР України

What's more interesting

465
24
The Statement by the Foreign Intelligence Service of Ukraine
48
0
Declassified History. The Kremlin's State Terrorism
71
2
The Chairman of the SZR of Ukraine Addressed the Meeting of the Verkhovna Rada's Committee on National Security, Defense and Intelligence