22.02.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

2/22/2021
singleNews

З березня 2021 року в Туреччині планується пом‘якшення всіх обмежень і підготовка до відкриття туристичного сезону. Кордон між Канадою та США залишатиметься закритим до 21 березня. Китай схвалив 16 вакцин-кандидатів для проведення клінічних випробувань.

Швейцарська Конфедерація

У зв’язку із виявленням низки випадків зараження південноафриканським та бразильським штамами COVID-19 на гірськолижному курорті Венген персонал усіх готелів, які розташовані у Венгені, зобов’язали пройти тестування на наявність коронавірусної інфекції в організмі. Також лікарі рекомендують гостям усіх готелів на цьому курорті пройти тест на COVID-19.

Канада

Міністр громадської безпеки Канади Б. Блейр повідомив, що через поширення нових заразніших варіантів коронавірусу кордон між Канадою та США залишатиметься закритим щонайменше до 21 березня.

Двох пасажирів, які прилетіли до Канади з Мексики, було оштрафовано на 10 тисяч доларів за приховування позитивного тесту на коронавірус.

Ісламська Республіка Іран

Пасажири, які прибувають до Ірану із Великої Британії, Данії, Нідерландів, Південної Африки, незважаючи на наявний тест, повинні здати в аеропорту новий і до отримання результату знаходитися в режимі самоізоляції. 

Турецька Республіка

Відповідно до заяви президента Туреччини Р. Ердогана з березня 2021 року в країні планується пом‘якшення всіх обмежень і підготовка до відкриття туристичного сезону.

Держава Катар

Внаслідок погіршення епідеміологічної ситуації в Державі Катар місцеві правоохоронні органи здійснюють посилений контроль за дотриманням населенням протиепідемічних заходів. Зокрема, 20 лютого було виявлено 337  порушників  «маскового режиму», 44 особи притягнуто до відповідальності за недотримання вимог максимально дозволеної кількості людей в салоні автомобіля (чотири пасажири разом із водієм), на двох осіб накладено штрафи за порушення «соціальної»  дистанції, п’ять осіб заарештовано за недотримання домашнього карантину. Відповідно до місцевого законодавства порушення карантинних обмежень тягне за собою відповідальність у вигляді накладення штрафу у розмірі майже 200 тис. катарських ріалів (55 тис. доларів США) або тюремного ув’язнення – до трьох років позбавлення волі.

Республіка Гвінея

Глава офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я в Гвінеї Джордж Кі-Зербо заявив, що південноафриканська мутація COVID-19 поки що не виявлена в Гвінеї, а геморагічна лихоманка Ебола навряд чи призведе до нових мутацій коронавірусу. «З точки зору мутації немає ніякого зв'язку між вірусом Ебола і коронавірусом», – зазначив він.

Китайська Народна Республіка

Китай схвалив 16 вакцин-кандидатів для проведення клінічних випробувань, шість із яких знаходяться у третій фазі.