Натисни та тримай

Єгор Божок: «Ветеранська організація має виражати і відстоювати інтереси всіх співробітників СЗРУ»

В Службі зовнішньої розвідки України пройшли загальні збори ветеранів зовнішньої розвідки, на яких прийнято рішення про створення Ради ветеранів СЗРУ, затверджено її структуру та проведені вибори членів Ради.

Натомість Фонд ветеранів і співробітників зовнішньої розвідки України і благодійний фонд «Фонд сприяння зовнішній розвідці України», що до цього займалися зазначеною роботою, увійшли до нової структури, яка найближчим часом буде зареєстрована як громадська організація згідно із законодавством України.

Учасники зборів зазначили, що Рада ветеранів спільно з керівництвом СЗРУ буде проводити роботу щодо соціального захисту, спільної реалізації громадських прав і свобод та взаємодопомоги співробітників і ветеранів розвідки, здійснення благодійної діяльності в інтересах ветеранів зовнішньої розвідки шляхом сприяння покращенню їхнього соціально-економічного становища і матеріального статусу, поліпшенню медичного обслуговування та оздоровлення, збереження і використання творчого потенціалу, кращих традицій, професійного досвіду ветеранів, передача їх молодим співробітникам зовнішньої розвідки, сприяння зміцненню престижу зовнішньої розвідки.

У роботі зборів взяли участь Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок та керівники основних структурних підрозділів СЗРУ. Виступаючи перед ветеранами, Голова СЗРУ повністю підтримав їхнє бажання об’єднатися у дієздатну, активну та конче необхідну робочу структуру, яка згуртує ветеранів зовнішньої розвідки, допоможе їм у вирішенні багатьох соціальних та нагальних проблем, візьме активну участь у патріотичному вихованні молоді. «Якщо ми забуватимемо наше минуле, то у нас не буде сьогодення і майбутнього. Я за те, щоб ми з Вашою допомогою, шановні ветерани, йшли вперед разом, спираючись на Ваш досвід, знання, вміння і керуючись нашою енергією, ініціативою і бажанням жити в майбутній незалежній процвітаючий і успішній Україні».

Також Голова СЗРУ ознайомив присутніх з планами та конкретними діями щодо Концепції оптимізації Служби зовнішньої розвідки України та перспективним планом реконструкції інфраструктури СЗРУ.

 

Прес-служба СЗРУ

Що ще цікавого

396
20
Заява Служби зовнішньої розвідки України
43
0
Розсекречена історія. Державний тероризм Кремля
61
2
Голова СЗР України виступив на засіданні Комітету ВР України з питань національної безпеки, оборони та розвідки