Натисни та тримай

Стартувала розбудова новітньої інфраструктури заміської штаб-квартири СЗР України – «українського Ленглі»

Затверджуючи Концепцію реформування СЗР України до стандартів НАТО, Президент України, зокрема, доручив створити в Службі новітню сучасну інфраструктуру – розбудувати «українське Ленглі».

На виконання цього доручення 18 жовтня Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заклав фундамент першої будівлі нової інфраструктури штаб-квартири української зовнішньої розвідки.

Олександр Турчинов заклав у фундамент першої будівлі символічну капсулу з листом-посланням до прийдешніх поколінь українських розвідників.

Звертаючись у листі до нащадків, Олександр Турчинов та Голова СЗР України Єгор Божок наголосили, що 2018-й рік став важливою віхою у діяльності зовнішньої розвідки України. Саме в цей рік, в умовах збройної агресії Росії проти нашої держави, вдалося підвищити роль і місце розвідки в системі національної безпеки держави, скоригувати її завдання, структуру та функції за стандартами НАТО.

Звертаючись до майбутнього покоління українських розвідників, Олександр Турчинов та Єгор Божок висловили впевненість, що зовнішня розвідка України в усі часи посідатиме належне місце в системі національної безпеки, а її роль у прийнятті стратегічних державних рішень і надалі буде вагомою.

 

Прес-служба Служби зовнішньої розвідки України

Що ще цікавого

141
1
До травневих свят ветерани отримають щорічну разову грошову допомогу
308
2
Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
448
2
Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю