Натисни та тримай

Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Шановні колеги-розвідники, дорогі наші ветерани!

Щиро вітаю вас із визначними святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Великі події осягаються із плином часу. Тож закономірно, що на 29-у році суверенності нашої держави для кожного українця поглиблюється усвідомлення подій, що відзначаються 23 серпня – День Державного Прапора України та 24 серпня – День Незалежності України. Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої країни найзнаковішими її сторінками, започаткували нову епоху нашого народу, символічно і законодавчо закріпили його вікові прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Останні роки стали для нас випробуванням на патріотизм і самовідданість, професіоналізм і мужність. Робота розвідників на благо Батьківщини набула нового змісту і значення на цьому етапі становлення Української Держави.

Сьогодні перед зовнішньою розвідкою України стоять надважливі завдання: виявлення і протидія усім потенційним загрозам та викликам для українських інтересів; супроводження політичного діалогу щодо повернення тимчасово окупованих територій; захист економічних інтересів України; виявлення, запобігання та протидія ворожим інформаційним операціям; захист українців за кордоном в умовах глобальних потрясінь, а також від посягань терористів і міжнародної злочинності.

Тож впевнений, що рішучість і нескорена віра у перемогу є головними складовими нашого успіху у побудові незалежної, сильної, квітучої та сучасної України.

Бажаю нових успіхів та плідних здобутків на ниві державотворення в ім’я забезпечення миру і злагоди в суспільстві, величі та процвітання нашої Батьківщини! Залишайтеся мужніми та непохитними у своїй відданості в служінні народу України!

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а самовіддана праця буде надійною запорукою щасливого майбуття! Хай свято Незалежності принесе у ваш дім щастя і добро, мир і любов!

Слава Україні!

З повагою

Голова Служби                                                   Валерій КОНДРАТЮК

Що ще цікавого

413
7
СЗРУ вітає прийняття Закону «Про розвідку»
240
0
Верховна Рада України прийняла Закон "Про розвідку"
294
0
Президент України затвердив Стратегію національної безпеки України