Натисни та тримай

Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України

Шановні співробітники Служби зовнішньої розвідки України, дорогі наші ветерани!

23 та 24 серпня ми відзначаємо День Державного Прапора України та День Незалежності України, вшановуємо багатовікову історію українського державотворення, зміцнюємо свій дух та єднаємось навколо головних державних символів України.

Як і тисячу років тому, ми продовжуємо робити все можливе для розбудови своєї власної держави. Як і сто років тому, ми боремось за утвердження нашої незалежності.

Про єдність українського народу, його прагнення до кращого майбутнього яскраво висловився Президент України Петро Порошенко, наголосивши на тому, що «Наша армія – боронить нашу землю. Наша мова – боронить наше серце. Наша віра – боронить нашу душу».

І справді, вже п’ятий рік поспіль ми тримаємо оборону від російського агресора, який має другу армію в світі. Вже п’ятий рік поспіль ми відроджуємо нашу мову і культуру, протидіючи експансії «руськаго міра» з його зеленими чоловічками, терористами, вбивцями та катами, з якими українці «познайомились» на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму.

А після зустрічі Президента України з Вселенським Патріархом Варфоломієм ми в черговий і, переконаний, в останній раз повертаємо собі Українську Автокефальну Православну Церкву, яку в нас так підступно вкрала Москва в середині XVII сторіччя.

Відзначаючи 27-му річницю проголошення Незалежності України, ми з гордістю можемо заявити, що за останні чотири роки українці остаточно розірвали комуністичні кайдани, сказали прощавай «нємитая Росія» і впевнено стали на шлях повернення до європейського дому.

Але Кремль настільки звик мати нас у своїй орбіті та продовжує бути настільки залежним від нас духовно і фізично, що зубами чіпляється за кожного українця, за кожну сторінку давньої і багатої історії України-Руси, яку Московія також увесь час намагається у нас вкрасти.

Сьогодні на наших очах фактично відбувається відродження нової держави, зміцнення її Збройних Сил, розвиток всього сектору національної безпеки.

І мені приємно констатувати, що завдяки нашій з вами спільній роботі сьогодні відроджується і Служба зовнішньої розвідки України.

Впевнений, що незважаючи на загрози, які сьогодні постали перед нашою державою, на тяжкі часи, які переживає Український Народ на цьому історичному етапі, Україна була, є і буде Незалежною Суверенною Державою, Українці – Великим Народом!

Слава Україні!

Голова Служби
Єгор Божок

Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України

Що ще цікавого

289
0
До травневих свят ветерани отримають щорічну разову грошову допомогу
355
3
Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
484
0
Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю