Натисни та тримай

Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні колеги!

Дорогі ветерани!

У ці дні ми вшановуємо усіх загиблих у Другій світовій війні, схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю. Ми згадуємо неоціненний внесок українців у перемогу над нацизмом, їхній героїзм у складі армійських частин, партизанських загонів, розвідувальних резидентур, армій учасників антигітлерівської коаліції, згадуємо трудівників тилу, які своєю героїчною працею наближали Перемогу, піднімали країну з руїн.

У ці дні ми вшановуємо живих – тих ветеранів, які завоювали Перемогу, які нині серед нас. Роль солдатів і офіцерів, які винесли на собі увесь тягар війни, завжди буде символом доблесті, героїзму, стійкості, мужності і відваги.

Пам’ять про колосальні жертви Другої світової війни, про тисячі зруйнованих міст і сіл застерігає від небезпеки повторення цієї жахливої  катастрофи.

Через 75 років народ України знову захищає територіальну цілісність держави, її суверенітет, проявляючи мужність і героїзм, як у роки Другої світової війни. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які загинули, боронячи рідну землю від зовнішніх посягань вже у нинішній час.

Наш святий обов’язок перед усіма загиблими – унеможливити нові трагедії, побудувати сильну, цілісну, заможну, європейську Україну. Нехай пам’ять про війну, її героїчні і трагічні сторінки сприяє примиренню і порозумінню. Будьмо сильними, єдиними, згуртованими!

Бажаю усім ветеранам війни, співробітникам Служби зовнішньої розвідки України, рідним і близьким міцного здоров’я на довгі роки, мирного неба, оптимізму і впевненості в майбутньому. Добра вам, щастя і благополуччя.

Слава усім захисникам України!

Слава Україні!

Голова Служби

зовнішньої розвідки України                                      Валерій ЄВДОКИМОВ

8 травня 2020 року

 

 

Що ще цікавого

211
1
Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з Днем захисника України
750
12
СЗРУ вітає прийняття Закону «Про розвідку»
396
1
Верховна Рада України прийняла Закон "Про розвідку"