Натисни та тримай

Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня захисника України

Слава Україні! Шановні співробітники Служби зовнішньої розвідки України, дорогі ветерани!

Щиро вітаю вас із Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.

Дуже символічним є те, що ці два великих свята відзначаються в один день. Бо сьогодні ми не просто служимо державі, ми боронимо Український Народ від підступного російського агресора, який скинув маску «брата і щирого друга» і спробував, як і сто років тому, підкорити Україну, знищити нашу ідентичність, затримати наш шлях до свободи та незалежності. Але йому це не вдалося: ми зупинили ворога, викрили його агресивні плани, довели світу, хто дійсно загрожує всьому цивілізованому людству.

За останні чотири роки на чолі з Президентом України Верховним Головнокомандувачем Збройних сил України Петром Порошенком ми відродили армію, мову і віру. Як зазначив Президент України, це формула сучасної української ідентичності: армія захищає нашу землю, мова боронить наше серце, церква захищає нашу душу.

Сьогодні ви є символом відродження зовнішньої розвідки України. За останній рік ми вже багато зробили на шляху реформування Служби. Ще за рік нашу інфраструктуру буде поповнено новими об’єктами, наш інструментарій – новим обладнанням та устаткуванням, а наше з вами життя – новими правами, обов’язками, а також привілеями та імунітетами.

Переконаний, що за рік ми повернемось до клубу євроатлантичної розвідспільноти, оскільки саме там наше природне місце, бо в НАТО та ЄС Український Народ хоче бачити свою країну.

Сьогодні ми також славимо Пресвяту Богородицю, яка оберігає Українське Воїнство, всіх, хто захищає нашу Батьківщину. Ця тисячолітня духовна підтримка Української Православної Церкви вкрай нам потрібна, тому що не лише захищає нас, а й благословляє на правильні рішення та самовіддані вчинки. Бог і Істина з нами, а значить і перемога буде за нами. OMNIA VINCIT VERITAS – істина перемагає все.

Висловлюю вдячність співробітникам СЗР України і ветеранам розвідки за сумлінну службу, високий професіоналізм та самовідданість. Бажаю нових здобутків у служінні Батьківщині.

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою,
Голова Служби

Єгор Божок

Що ще цікавого

141
1
До травневих свят ветерани отримають щорічну разову грошову допомогу
307
2
Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
448
2
Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю