Натисни та тримай

Привітання Голови СЗРУ з нагоди Дня зовнішньої розвідки України

Шановні співробітники Служби зовнішньої розвідки України, дорогі наші ветерани!

Від імені керівництва Служби зовнішньої розвідки України та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем зовнішньої розвідки України і водночас із знаменною подією, що закарбувала ще одну віху у відродженні нашої національної ідентичності – 100-річчям зовнішньої розвідки України.

Згідно Указу Президента України Петра Порошенка сьогодні ми вперше в історії Української Державності офіційно відзначаємо свято українських розвідників. Ця дата для нас є дуже символічною, тому що саме 24 січня 1919 року в Українській Народній Республіці було створено перший підрозділ загальнодержавної розвідки. З цього дня у складі Політичного департаменту Директорії УНР почав функціонувати відділ закордонної інформації, який проводив розвідувальну роботу проти ворогів УНР, а також країн – потенційних противників.  

Ці сто років нашої історії  були надзвичайно складні як для Української Держави в цілому, так і для тих, хто стояв біля витоків створення та подальшої розбудови національних розвідувальних органів. Та незважаючи на усі внутрішньополітичні протиріччя і відкриту протидію ворогів, українська розвідка завжди демонструвала  свою дієздатність, ефективність і величезний потенціал, який ґрунтувався  на справжніх патріотах, сміливих і відважних особистостях, готових жертвувати собою заради кращого майбутнього вільної, незалежної і суверенної України.

На сучасному етапі розвитку СЗР України нарівні
з виконанням своїх основних завдань за призначенням ми реалізуємо затверджену Президентом України Концепцію реформування Служби зовнішньої розвідки України відповідно до стандартів НАТО. Наша стратегічна мета полягає у створенні високопрофесійного, ефективно діючого державного органу, що здійснює розвідувальну діяльність в інтересах національної безпеки України, і водночас повноцінного входження
в євроатлантичну розвідувальну спільноту.

Впевнений, що незважаючи на виклики та загрози, які сьогодні постали перед нашою державою, попри тяжкі часи, які переживає український народ, відбиваючи російську збройну агресію, українські розвідники докладуть усіх зусиль для забезпечення керівництва держави інформацією стратегічного і оперативного характеру, викриття планів і намірів наших ворогів, сприяння просуванню зовнішньополітичних інтересів України.        

Шановні колеги та ветерани розвідки, від щирого серця вітаю Вас
з нашим професійним святом, бажаю міцного здоров'я, щастя, добробуту, життєвих гараздів, нових успіхів і досягнень у служінні Батьківщині.

Слава Україні!

 

З повагою

Голова Служби                                                                                        

Є. Божок

Привітання Голови СЗРУ з нагоди Дня зовнішньої розвідки України

Що ще цікавого

350
0
Підшефний ліцей СЗРУ названо на честь Володимира Великого
437
2
Академія зовнішньої розвідки України: співпраця та структурні реформи на шляху до євроатлантичної інтеграції
472
10
Прийнято Закон “Про внесення змін до Закону України “Про Службу зовнішньої розвідки України” щодо діяльності Служби зовнішньої розвідки України”