Натисни та тримай

Рада ветеранів – зв’язок між поколіннями і потужний ресурс допомоги СЗР України

21 грудня 2018 року в залі офіційних прийомів Дипломатичної Академії при МЗС України відбулося традиційне щорічне зібрання керівництва СЗР України з ветеранами зовнішньої розвідки. На зустрічі обговорювалися питання подальшого розвитку ветеранського руху, а також відбулося нагородження ветеранів за сприяння СЗРУ у виконанні покладених на неї завдань.

2018 рік був визначальним у діяльності ветеранської організації Служби зовнішньої розвідки України. За підтримки Голови Служби Єгора Божка була створена та зареєстрована як громадська організація Всеукраїнська Рада ветеранів Служби зовнішньої розвідки України, до якої увійшли Фонд ветеранів і співробітників зовнішньої розвідки України та благодійний «Фонд сприяння зовнішній розвідці України». Таке об’єднання суттєво покращило роботу з соціального захисту колишніх співробітників розвідки та членів їхніх сімей, а також вивело ветеранський рух на якісно новий рівень. Протягом року була затверджена структура Ради ветеранів та її Статут, обрано правління, визначено напрями роботи, почали формуватися територіальні підрозділи.

Сьогодні Всеукраїнська Рада ветеранів Служби зовнішньої розвідки України поступово набуває авторитету та стає по-справжньому впливовою громадською організацію, спроможною вирішувати широке коло питань соціального захисту колишніх співробітників розвідки та суттєво допомагати СЗР України. Голови ветеранських організацій спецслужб України, учасників бойових дій, АТО та правоохоронних органів, які також брали участь у заході, зазначили, що в СЗРУ запущено дуже важливий процес об’єднання колишніх співробітників у дієздатну, активну та конче необхідну робочу структуру, що не лише гуртує ветеранів, а й сприятиме навчанню і вихованню молодого покоління розвідників.

Виступаючи перед ветеранами, Голова СЗРУ Єгор Божок наголосив, що нарешті в Україні офіційно затверджено професійне свято зовнішньої розвідки України, що згідно з Указом Президента України Петра Порошенка щорічно відзначатиметься 24 січня. Саме цього дня сто років тому в складі Політичного департаменту Директорії УНР був створений відділ закордонної інформації, що здійснював розвідувальну роботу проти ворогів УНР.

Символічно урочисте зібрання Ради ветеранів зовнішньої розвідки завершилося покладанням квітів до пам’ятника видатному державному і політичному діячу Голові Центральної Ради Української Народної Республіки Михайлу Грушевському.

Прес-служба Служби зовнішньої розвідки України

 

Що ще цікавого

340
5
Підшефний ліцей СЗРУ названо на честь Володимира Великого
452
3
Академія зовнішньої розвідки України: співпраця та структурні реформи на шляху до євроатлантичної інтеграції
507
12
Прийнято Закон “Про внесення змін до Закону України “Про Службу зовнішньої розвідки України” щодо діяльності Служби зовнішньої розвідки України”