Натисни та тримай

У Києві відбувся міжнародний семінар "Протидія нелегальній міграції та боротьба з міжнародним тероризмом"

З 6 по 7 червня у Києві проходив міжнародний семінар “Протидія нелегальній міграції та боротьба з міжнародним тероризмом”.
У семінарі взяли участь делегації 24 країн, представники Секретаріату Президента України, Ради національної безпеки і оборони України, Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Міністерства закордонних справ, МВС, Адміністрації державної прикордонної служби України та інших відомств.

Під час семінару учасники обговорювали актуальні питання протидії нелегальній міграції та міжнародному тероризму, спрямованої на забезпечення безпеки та стабільності на євроатлантичному просторі.

Окремо, в розвиток домовленостей, досягнутих під час засідання Комісії Україна – НАТО, яке відбулось у квітні 2005 р. у Вільнюсі, обговорювалося питання реформування безпекового сектору України, зокрема, реформування сектору розвідки.

Учасники семінару опрацювали низку рекомендацій, ухвалення яких розширюватиме рамки міжнародного співробітництва у сфері протидії нелегальній міграції.

 

Прес-служба СЗР України

Що ще цікавого

128
1
До травневих свят ветерани отримають щорічну разову грошову допомогу
257
2
Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
434
2
Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю