Натисни та тримай

В Інституті СЗРУ обговорили питання підготовки кваліфікованих кадрів для української розвідки в сучасних умовах

В Інституті СЗРУ пройшла науково – практична конференція «Актуальні питання підготовки кадрів в Інституті СЗРУ в контексті оптимізації діяльності Служби зовнішньої розвідки України».

В роботі конференції взяли участь керівники основних структурних підрозділів СЗРУ, викладачі та аспіранти.

На початку роботи конференції ректор інституту вручив дипломи кандидатів наук двом науково-педагогічним працівникам і зазначив, що вони перші, хто захистився у новій спеціалізованій вченій раді Інституту СЗРУ.

На пленарному засіданні було обговорено ряд питань щодо нових форм та методів в організації учбового процесу та активної участі в ньому досвідчених фахівців структурних підрозділів СЗРУ. Подальша робота конференції проходила в тематичних секціях щодо підготовки співробітників СЗРУ за напрямками агентурної на технічної розвідок, спеціальної психологічної та іншомовної підготовок.

Учасники конференції одностайно зазначали, що ефективне виконання Службою зовнішньої розвідки України завдань в умовах сучасної складної воєнно-політичної обстановки потребує суттєвих змін в методології підготовки та підвищення кваліфікації фахівців зовнішньої розвідки, комплексного оновлення й реформування організації учбового процесу

 

Прес-служба Служби зовнішньої розвідки України

Що ще цікавого

372
19
Заява Служби зовнішньої розвідки України
40
0
Розсекречена історія. Державний тероризм Кремля
57
2
Голова СЗР України виступив на засіданні Комітету ВР України з питань національної безпеки, оборони та розвідки