Натисни та тримай

«Ви – майбутнє України: красиве і розумне»

«Ви – майбутнє України: красиве і розумне», – з такими словами Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок звернувся до юних хлопчиків і дівчаток під час урочистих заходів з нагоди «Першого дзвоника», що відбулися у ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» Шевченківського району м. Києва.

Керівник зовнішньої розвідки наголосив, що СЗР України по-справжньому пишається своїм підшефним закладом, а тому і надалі буде всіляко підтримувати його, щоб «Кадетський корпус» залишався одним з кращих загальноосвітніх закладів з посиленою військово-фізичною підготовкою, який виховує справжніх патріотів України.

Присутність на урочистостях ветеранів розвідки, керівництва Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького, ветеранів АТО було яскравим підтвердженням внеску ліцею у справу формування міцного фонду майбутніх захисників нашої держави.

Прес-служба СЗР України

Що ще цікавого

128
1
До травневих свят ветерани отримають щорічну разову грошову допомогу
257
2
Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
434
2
Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю