Натисни та тримай

Вітання Секретаря РНБО України О.Турчинова з нагоди Дня зовнішньої розвідки України

Шановні офіцери та ветерани-розвідники! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Цьогоріч свій столітній ювілей українські розвідники вперше святкуватимуть на державному рівні. Сто років тому в буремні часи національно-визвольної боротьби в Українській Народній Республіці було створено перший підрозділ загальнодержавної розвідки, як важливу і необхідну інституцію незалежної країни.

Сьогодні, коли наша держава і українська нація гартуються в умовах важких випробувань і втрат, співробітники розвідувальних органів України виявляють високий професіоналізм, самовідданість та патріотизм, звитяжно виконуючи небезпечні завдання, викриваючи плани та наміри агресора.

Мужність та незламний дух розвідників, вірність і любов до Батьківщини, надійність і відданість справі для вас – не пересічні гасла, а щоденна праця, сповнена глибокого змісту. Саме такі особисті та професійні якості є надійною запорукою зміцнення України, звільнення окупованих територій та нашої перемоги!

Переконаний, що ви й надалі гідно нестимете високе звання розвідника, примножуючи кращі традиції українських спецслужб!

Від щирого серця вітаю з професійним святом! Нехай Господь благословить вас, ваші родини і нашу Україну!

 

Слава Україні!

Що ще цікавого

146
1
До травневих свят ветерани отримають щорічну разову грошову допомогу
331
2
Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
458
2
Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю