Натисни та тримай

За фактом розголошення службової інформації СЗРУ розпочато розслідування

У зв’язку з появою в ЗМІ інформації про нібито призначення А.Бароніна ректором Інституту СЗР України вбачаємо за доцільне зазначити таке.

З 13 листопада 2018 року А. С. Баронін дійсно працює в СЗРУ на посаді провідного консультанта Голови з питань аналітичної роботи. З 12 лютого 2019 року нарівні з основними функціями йому доручено виконувати обов’язки ректора Інституту СЗРУ. Головне завдання, що стоїть перед А. Бароніним, – втілити в життя реформу навчального закладу відповідно до стандартів НАТО, перетворивши його з неефективної структури, що лише з’їдає бюджетні кошти, на сучасний спеціалізований навчальний заклад післядипломної освіти для підготовки спеціалістів за найкращими практиками ЦРУ, МІ 6 та МОССАД. Важливим також є те, що, на відміну від попередніх керівників Інституту СЗРУ, А. Баронін володіє іноземною мовою, що суттєво сприяє запозиченню передового досвіду НАТО у сфері підготовки офіцерів-розвідників.

А.С. Баронін є онуком легендарного українського розвідника А.В. Бароніна. Він – блискучий аналітик, який від початку російської агресії на волонтерських засадах працював на протидію гібридній агресії Кремля.

До речі, у 2000-х роках А. Бароніна за формальними ознаками було звільнено з військової служби в українській розвідці «за станом здоров’я», а на заміну до аналітичного підрозділу СЗРУ були призначені «таланти», які вже опинилися або стоять у черзі на смітник історії Незалежної України.

Оприлюднена «Антикором» інформація хоч і не є достовірною, втім містить окремі дані про особовий склад СЗРУ, що є службовою інформацією, яка не підлягає розголошенню.

У зв’язку з цим за фактом розголошення службової інформації підрозділом внутрішньої безпеки СЗРУ вже розпочато розслідування. Як відомо, за законодавством України розголошення службової інформації тягне за собою відповідальність, зокрема й кримінальну.

Що ще цікавого

985
7
На 87-му році пішов із життя видатний український розвідник Анатолій Баронін
168
3
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №553/2019 "Про призначення К.Сляднєвої заступником Голови Служби зовнішньої розвідки України"
484
3
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №520/2019