Натисни та тримай

Заява прес-служби Служби зовнішньої розвідки України щодо нападу на офіцера СЗРУ

У зв’язку зі створеним деякими ЗМІ штучним ажіотажем навколо розбійного нападу на співробітника СЗР України просимо врахувати, що інформація про нібито заволодіння зловмисниками відомчим посвідченням, печаткою, службовими документами не відповідає дійсності.

Викрадено було лише особисті речі та документи, що посвідчують особу громадянина України, які, завдяки вжитим підрозділами внутрішньої безпеки СЗР України заходам, вже повернуто власнику.

Водночас привертає до себе увагу факт витоку у відверто анти-українське ЗМІ службової інформації про згадане вище кримінальне правопорушення проти співробітника СЗР України. Цей прикрий випадок вже розслідується підрозділом внутрішньої безпеки Служби. Запевняємо, що винні будуть встановлені й притягнуті до відповідальності.

Створений в ЗМІ штучний ажіотаж навколо згаданого інциденту є черговим прикладом того як спецслужби РФ під прикриттям “незалежних” ЗМІ, “неурядових організацій”, “громадських активістів” ведуть гібридну війну проти України, користуючись кожним приводом для дестабілізації та залякування українського суспільства.

Втім, російський агресор і його “п’ята колона” має пам’ятати, що подібні інформаційні операції не тільки не деморалізують СЗР України, але й додатково стимулюють українську розвідку на подальшу активну роботу з виявлення, викриття та нейтралізації зусиль ворожих спецслужб, спрямованих на дестабілізацію ситуації в нашій державі.

Слава Україні! Перемога буде за нами, бо з нами Бог і Істина!

Що ще цікавого

289
0
До травневих свят ветерани отримають щорічну разову грошову допомогу
355
3
Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
484
0
Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю