Натисни та тримай

Захист інтересів України – пріоритет діяльності зовнішньої розвідки

З нагоди 29-ї річниці Незалежності України у Службі зовнішньої розвідки України відбулися урочистості за участю керівного складу СЗРУ, співробітників та ветеранів розвідки.

Виступаючи перед співробітниками Служби Голова СЗРУ генерал-лейтенант Валерій Кондратюк зазначив, що вже шість років Україна протистоїть гібридній агресії Російської Федерації. «Ми вистояли у перші, найскладніші роки війни. Держава, її збройні сили і спеціальні служби набули унікального досвіду захисту національних інтересів. Це дає надію на встановлення миру на українській землі. Однак не час розслаблятися», – зазначив Голова СЗРУ.

Керівництво держави високо оцінило роль розвідників в захисті національних інтересів України. З нагоди Дня Незалежності України 9 співробітників СЗРУ нагороджено державними та урядовими нагородами, ще понад 140 військовослужбовців і працівників удостоєно відомчих заохочувальних відзнак за самовідданість під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також високі показники в оперативно-службовій діяльності. З нагоди Дня Незалежності України багато офіцерів-розвідників достроково отримали військові звання, а їх сім’ї – сертифікати на службове житло.

Голова СЗРУ Валерій Кондратюк висловив слова подяки співробітникам усіх структурних підрозділів, які сумлінно працюють над добуванням розвідувальної інформації та сприяють зміцненню національної безпеки України. І нагадав емоційні та яскраві слова Президента України Володимира Зеленського під час зустрічі з керівним складом СЗРУ: «Ніколи, ніколи, за будь-яких складних обставин, навіть якщо вони пов’язані з ризиком для життя і свободи, ніколи не втрачайте віру у свій народ і нашу державу. Залишайтесь мужніми та непохитними у своїй відданості в служінні народу України. Україна ніколи не залишить і не відмовиться від своїх синів та доньок».

Що ще цікавого

151
2
Гідність і свобода держави залежить від гідності особистостей, які її творять
431
5
Ліцеїстам підшефного СЗРУ ліцею «Кадетський корпус» вручили погони
397
2
СЗРУ та СБУ блокували незаконне постачання з України авіаційних комплектувальних приладів до військової техніки