СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА СИТУАЦІЯ рф. САНКЦІЇ В ДІЇ

singleNews

24.05.24 Україна і світ – проти російської агресії. Санкції в дії

Влада Норвегії заборонила росіянам відвідувати країну з туристичною та іншою «несуттєвою» метою. В'їзд для таких осіб на територію скандинавської країни буде закритий із 29 травня. Обмеження на в’їзд до Норвегії поширюватиметься як на тих, хто має візи, видані Норвегією до весни 2022 року, так і на візи, видані іншими країнами Шенгенської угоди.
5/24/2024
singleNews

23.05.24 Україна і світ – проти російської агресії. Санкції в дії

«Ресурси будуть доступні для підтримки України, починаючи з липня 2024 року, з виплатами щопівроку», – йдеться у повідомленні Єврокомісії щодо використання доходів від заблокованих активів цєнтробанку росії. Залежно від процентних ставок «доходи, отримані від цих знерухомлених активів, імовірно, принесуть Україні близько 2,5–3 мільярдів євро на рік».
5/23/2024
singleNews

22.05.24 Україна і світ – проти російської агресії. Санкції в дії

Євросоюз схвалив використання доходів від заморожених активів цєнтробанку росії для допомоги Україні. Завдяки цьому Україна отримає € 3 млрд лише в 2024 році. 90 % із цієї суми піде на сприяння ЗСУ, повідомив глава МЗС Чехії Ян Липавський.
5/22/2024
singleNews

21.05.24 Україна і світ – проти російської агресії. Санкції в дії

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що країни формату «Рамштайн» загалом виділили $95 мільярдів військової підтримки Україні та пообіцяв, що Сполучені Штати, зі свого боку, продовжать забезпечувати регулярні пакети допомоги для ЗСУ.
5/21/2024
singleNews

20.05.24 Україна і світ – проти російської агресії. Санкції в дії

Міністр оборони Сполученого Королівства Грант Шаппс заявив, що протягом травня Україна отримає від його країни сотню ракет для ППО, та попросив союзників прискорити надання Україні військової допомоги.
5/20/2024
singleNews

19.05.24 Україна і світ – проти російської агресії. Санкції в дії

Експерт Соціал-демократичної партії Німеччини з питань оборони Джо Вайнгартен підтримав ідею щодо захисту повітряного простору над західною Україною за допомогою сил ППО НАТО.
5/19/2024
singleNews

18.05.24 Україна і світ – проти російської агресії. Санкції в дії

З 19 травня набувають чинності зміни до законодавства рівня ЄС, що узгоджують відповідальність за порушення санкцій і забезпечують можливість розслідування та притягнення до відповідальності у всіх країнах-членах. Оновлення включають перелік кримінальних правопорушень, пов’язаних з обходом санкцій, як, наприклад, незамороження активів, порушення встановленої заборони на в’їзд чи постачання зброї, або ж інших підсанкційних товарів і послуг, переказ третій стороні коштів, які мали бути заморожені, або надання неправдивої інформації з метою уникнення замороження активів.
5/18/2024
singleNews

17.05.24 Україна і світ – проти російської агресії. Санкції в дії

Міністр закордонних справ Данії Ларс Лекке Расмуссен 16 травня оголосив про новий пакет військової допомоги Україні на суму EUR750 млн, спрямований на зміцнення української протиповітряної оборони та артилерії. «Данія також вивчає можливості для інвестицій в українську оборонну промисловість», – заявив Расмуссен.
5/17/2024
singleNews

16.05.24 Україна і світ – проти російської агресії. Санкції в дії

Франція та Нідерланди вимагають від Європейського Союзу санкцій проти будь-яких фінансових установ у світі, які допомагають російським військовим оплачувати товари або технології для виробництва зброї. Згідно з пропозицією, будь-кому в ЄС може бути заборонено вести бізнес із будь-якою фінансовою установою у світі, яку ЄС ідентифікує як таку, що прямо чи опосередковано допомагає російським військовим отримувати заборонені товари й технології подвійного призначення.
5/16/2024
singleNews

15.05.24 Україна і світ – проти російської агресії. Санкції в дії

«Усі ми в захваті від вашої надзвичайної міцності, витривалості, сили і вашого лідерства. Ми знаємо, що це складні часи, що нині допомога в дорозі. Дещо вже прибуло, дещо прибуває. Це матиме вплив на поточну російську агресію на полі бою. Ми сповнені рішучості разом із багатьма іншими партнерами України щодо того, аби забезпечити вам успіх на полі бою», – заявив Державний секретар США Ентоні Блінкен у Києві.
5/15/2024