ОГЛЯД ПРОТИДІЇ COVID-19 У СВІТІ

singleNews

14.01.2022 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Строк карантину в разі позитивного ПЦР-тесту в Туреччині становить сім днів. Німецьким депутатам у Бундестазі буде надано ключове право голосу з питання запровадження загальної обов'язкової вакцинації від коронавірусу. Більшість смертей через захворювання на коронавірус в Алжирі зафіксовано в осіб, які не отримали жодної дози вакцини від Covid-19. Китайські медики переконані, що легкі симптоми у хворих на «Омікрон» та його більша летючість залишають бустерну вакцинацію і масове тестування на нуклеїнові кислоти провідними заходами боротьби. У Катарі запроваджено заборону на відвідання торгових центрів дітям віком до 12 років, навіть якщо вони супроводжуються повністю вакцинованими батьками. З 13 січня в Тунісі вводиться комендантська година.
1/14/2022
singleNews

13.01.2022 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

ВООЗ вважає за необхідне включати вагітних у клінічні випробування ліків і вакцин від коронавірусу. Норвегія найближчими днями планує оголосити про послаблення низки обмежувальних заходів. З 12 січня у Швеції діють нові та суворіші ковід-обмеження. Уряд Італії підготував список громадських місць-виключень, які можна буде відвідувати без пред'явлення «коронавірусного сертифіката». Румунія продала Німеччині понад п’ять мільйонів доз вакцини від COVID-19 виробництва Pfizer, що містилися в спеціальних сховищах міністерства охорони здоров'я.
1/13/2022
singleNews

12.01.2022 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

У Європейському агентстві з лікарських засобів (EMA) вважають, що довгострокова стратегія боротьби проти COVID-19 не має ґрунтуватися на постійних і частих бустерних щепленнях. Національний комітет з вакцинації Греції схвалив введення четвертої дози вакцини проти коронавірусу людям з ослабленим імунітетом. Генетичний варіант, що сприяє тяжкому перебігу і високій смертності від коронавірусу, можуть мати 14 % поляків і 9 % усіх європейців, – заявили польські науковці з медуніверситету в Білостоці. Вчені Вашингтонського університету в Сіетлі і співробітники біотехнологічної компанії Humabs Biomed SA виявили антитіло, яке може використовуватися для ефективного лікування родини вірусів, яке включає коронавірус SARS-CoV-2 і його варіанти.
1/12/2022
singleNews

11.01.2022 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

У громадяни України для в‘їзду до Туреччини вимагають негативний ПЛР-тест і реєстрацію на сайті Міністерства охорони здоров’я ТР. У Словаччині з 10 січня відмінено комендантську годину, введену 25 листопада 2021 року, проте надзвичайний стан у країні продовжиться. Дослідники Королівства Саудівська Аравія на чолі з доктором Маналом Аль-Амірі з Міжнародного центру медичних досліджень імені короля Абдалли підтвердили, що люди з групою крові О (І) найменш вразливі до Covid-19, а з групою крові В (ІІІ) ‒ найбільш схильні до інфікування. Королівство Марокко стало однією з перших країн у світі, яка дозволила використання в екстрених випадках для лікування Covid-19 противірусного препарату «Молнупіравір».
1/11/2022
singleNews

10.01.2022 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

На Кіпрі вчені виявили новий штам коронавірусу, який є гібридом штаму «Дельта» та швидко поширюваного нині «Омікрону». «Дельтакрон» має генетичне походження варіанту «Дельта» разом із деякими мутаціями «Омікрону». Дослідники з Інституту серця в Лос-Анджелесі (США) довели: антитіла, що з'являються у тих, що перехворів на COVID-19, становлять небезпеку для здоров'я. За кілька місяців після перенесеного COVID-19 у пацієнтів може сформуватися підвищений рівень антитіл, здатних працювати неправильно. Раніше вчені Інституту досліджень приматів у Геттінгені в Німеччині довели марність основних антитіл проти штаму «Омікрон». Штам коронавірусу «Омікрон» може бути найнебезпечнішим для дітей, оскільки частота дихання у них вища, ніж у дорослих, вважають вчені з Індії.
1/10/2022
singleNews

06.01.2022 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Болгарія з 7 січня вимагатиме, аби мандрівники з ЄС із чинним сертифікатом COVID-19 перед в'їздом пройшли ПЛР-тест на коронавірус. Італія має намір зробити вакцинацію COVID-19 обов'язковою для людей віком 50 років і старше. Понад 92 % населення Куби отримали хоча б одне щеплення власного виробництва, а понад 85 % пройшли повний курс.
1/6/2022
singleNews

05.01.2022 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Штам коронавірусу «Омікрон» у Чеській Республіці переважатиме до кінця січня, його частка в усіх позитивних випадках становить близько 20 %. В алжирських університетах вакциновано не більше 20 % осіб, з яких лише 4 % є студентами. Рівень смертності від коронавірусу серед невакцинованих громадян Малайзії в 43,2 рази вище ніж в осіб, щеплених препаратом Pfizer та у 12,5 разів вище, ніж в імунізованих вакциною CoronaVac.
1/5/2022
singleNews

04.01.2022 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Невідомий штам коронавірусу виявлено медиками Марселя у мандрівників з Камеруну, які повернулися до Франції. Тести виявили у всіх заражених «атипову комбінацію мутацій». Новий варіант отримав позначення B.1.640.2. У новому варіанті виявлено 46 мутацій. Рівень загрози чи заразності цього штаму невідомий.
1/4/2022
singleNews

31.12.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Святкувати у закладах Новий рік до ранку парижанам цього разу не вдасться. Столична префектура поліції розпорядилася, щоб усі закрилися о 2:00. Туреччина почала застосовувати свою вітчизняну вакцину проти коронавірусу. На такий крок влада зважилася через зростання кількості інфікованих COVID у країні. Через рік після впровадження вакцини кількість нових випадків COVID-19 у США зросла до рекордно високого рівня.
12/31/2021
singleNews

30.12.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Штам «Омікрон» має спричинити шосту хвилю коронавірусу у Франції в січні 2022 року. У Данії учасники антивакційної групи заохочують населення бронювати вакцинацію і тестування, а потім не з'являтися. У Катарі через появу нового штаму «Омікрон» та проведення упродовж останнього часу низки масових заходів за участі великої кількості людей – Кубка арабських націй з футболу, автоперегонів «Формула-1», святкування Національного дня – погіршується епідеміологічна ситуація. Влада Алжиру утилізувала велику кількість американської вакцини від коронавірусу «Johnson & Johnson» через закінчення терміну її придатності. Така ситуація була спричинена небажанням населення країни вакцинуватися від Covid-19.
12/30/2021