ОГЛЯД ПРОТИДІЇ COVID-19 У СВІТІ

singleNews

16.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Завдяки кампанії щеплення населення проти коронавірусу в Австрії вдалося запобігти майже 2 200 летальним випадкам. У Словенії всі працівники і навіть самозайняті мають бути вакциновані, мати докази одужання або проходити тестування не рідше одного разу на тиждень за допомогою ПЛР-тестів, експрес-тестів на антигени чи наборів для самотестування. Американських військових, які відмовляються робити щеплення проти коронавірусу, можуть звільнити. Водночас солдати можуть попросити звільнення від вакцинації на законних медичних, релігійних або адміністративних підставах.
9/16/2021
singleNews

15.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Бустерні дози вакцини від COVID-19 потрібні літнім і людям зі слабким імунітетом, а дітям вони не потрібні, – заява розробників вакцини AstraZeneca. Уряд Італії в разі потреби готовий зробити щеплення від коронавірусу обов'язковими. Близько 76 % дорослих жителів Кіпру отримали мінімум одну дозу вакцини від COVID-19. Фахівці постійної комісії Німеччини з вакцинації «Stiko» радять категоріям осіб з т.зв. «групи ризику», попри вакцинацію від вірусу Covid-19, зробити щеплення від грипу, оскільки в осінньо-зимовий період передбачається стрімке поширення різновидів вірусного захворювання на грип у ФРН.
9/15/2021
singleNews

14.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Співробітникам державного і приватного секторів Греції доведеться платити за щотижневі тести або ж мати при собі свідоцтво про вакцинацію, щоб отримати доступ до свого місця роботи. У Португалії парламент не став продовжувати дію закону щодо вимоги носити маску надворі. Португалія має один із найвищих показників вакцинації в ЄС та усьому світі – принаймні першою дозою щеплено понад 89 % населення і повністю щеплено майже 81 % жителів. Вчені американської Адміністрації з контролю за продуктами та ліками (FDA) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) виступають проти використання бустерних доз. Найбільше новозеландське місто Окленд залишиться на жорсткому локдауні ще на тиждень, до 21 вересня.
9/14/2021
singleNews

13.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

13 вересня розпочинається загальноєвропейський тиждень вакцинації #HierWirdGeimpft. У своєму поточному подкасті канцлер А. Меркель закликала людей зробити щеплення: «вакцинація ніколи не була простішою і швидшою». Влада Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії розраховує у вересні почати програму з ревакцинації населення від коронавірусу протягом тижня. У Чехії в жовтні закінчується термін придатності 55 тис. доз вакцин виробництва AstraZeneca і переважна більшість із них, можливо, буде знищена, оскільки закон не дозволяє передати їх в дар. Влада повіту Сянью провінції Фуцзянь на сході Китаю класифікувала селище Фентін як зону з високим рівнем епідеміологічного ризику
9/13/2021
singleNews

10.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Сплеск смертності від коронавірусу і госпіталізацій у Сполучених Штатах призвів до того, що країни-члени ЄС вводять нові обмеження для туристів зі США для запобігання коронавірусній хворобі. У Шотландії схвалено план щодо запровадження обов’язкових COVID-паспортів вакцинації серед населення. Болгарія займає перше місце за рівнем смертності від COVID-19 в ЄС за останні два тижні через варіант "Дельта". Влада Німеччини оголосила 13-19 вересня тижнем вакцинації. 9 вересня президент Байден підписав указ, що вимагає вакцинацію всіх федеральних службовців, без будь-якої можливості регулярного тестування на коронавірус як альтернативи.
9/10/2021
singleNews

09.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Глобальна програма з надання вакцини проти COVID-19 бідним країнам COVAX майже на 30 % відстає від своєї попередньої мети – 2 мільярди щеплень у 2021 році. Тепер цей рубіж планується досягти у першому кварталі 2022 року. Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус заявив, що мораторій на додаткові дози вакцини від коронавірусу має залишитися до кінця поточного року, що дозволить кожній країні вакцинувати як мінімум 40 % свого населення.
9/9/2021
singleNews

08.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

У Греції лікарів та інших медичних працівників штрафуватимуть за видачу фальшивих сертифікатів про вакцинацію або фейкових COVID-тестів. В Іспанії ухвалили використання бустерної дози для осіб з ослабленим імунітетом. Її рекомендуватимуть після 28 днів з моменту введення другої дози. Швеція планує з кінця вересня скасувати майже всі обмеження, запроваджені через епідемію коронавірусу. Вакцинація студентів старше 18 років відтепер в Азербайджані обов'язкова. Куба стала першою країною у світі, в якій почалася імунізація від коронавірусу дітей у віці від 2 років вакцинами власної розробки, які не визнані ВООЗ.
9/8/2021
singleNews

07.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Сертифікат про вакцинацію або тест на антитіла, що підтверджує перенесений COVID-19, дозволить в'їжджати на територію Албанії. Учасники зустрічі глав міністерств охорони здоров'я країн «Великої двадцятки» одностайно прийняли "Римський пакт" – зобов'язання про загальний доступ до медичної допомоги та розширення кампанії з вакцинації від коронавірусу для країн, що розвиваються. Уряд Чехії може скасувати вимогу про обов'язкове використання масок у приміщеннях після того, як буде повністю вакциновано 75 % населення. Представники охорони здоров’я Ізраїлю вважають, що десятки тисяч ізраїльтян протягом найближчих тижнів отримають позитивний тест на COVID-19.
9/7/2021
singleNews

06.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

У США вже до 20 вересня можуть схвалити застосування третьої дози вакцини Pfizer для щеплення проти коронавірусу. Німеччина передасть іншим країнам 100 мільйонів доз вакцин від коронавірусу вже до кінця цього року. Глава відділу по боротьбі з коронавірусом в Ізраїлі Салман Зарка закликав жителів країни підготуватися до введення четвертої дози вакцини від COVID-19. Міністр охорони здоров'я Італії Р. Сперанца не виключив введення обов'язкової вакцинації населення країни від коронавірусу. Влада Великої Британії може почати вакцинацію школярів від коронавірусу вже на наступному тижні.
9/6/2021
singleNews

03.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Європейський центр з профілактики та контролю захворюваності (ECDC) заявив, що на сьогодні "немає нагальної потреби" в третій дозі вакцини проти коронавірусу. ВООЗ повідомляє, що варіант коронавірусу Mu містить мутації, які потенційно можуть знижувати імунітет, отриманий у результаті вакцинації. Федеральний міністр освіти ФРН Аня Карлічек заявила, що задля уникнення карантинних заходів у школах необхідно зберегти вимоги носіння захисних масок під час аудиторних занять. Влада США має намір виділити додатково на виробництво вакцин майже $ 3 млрд, зокрема й від COVID-19. Японія підтвердила перші випадки інфікування новим варіантом коронавірусу Mu, який ВООЗ класифікувала як такий, що викликає інтерес.
9/3/2021