НОВИНИ

singleNews

Найважливішою стратегією Росії є залякування – CSIS

Росія не зробила жодних конкретних кроків з напрацювання принципів відповідального та етичного використання нових і проривних технологій (EDTs) у військовому секторі. Про це йдеться у статті американського Центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS) «Росія та технологічна гонка в епоху змагання великих держав», оприлюдненій у рамках освітньої програми CSIS «Розуміння російських військових сьогодні».
9/17/2021
singleNews

Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 17.09.2021

Протягом останніх тижнів владі Нігерії добровільно здалися кілька сотень бойовиків угруповання «Боко Харам». Балістична ракета і чотири замінованих безпілотних літальних апарати, що були запущені бойовиками-хуситами з руху «Ансар Аллах», перехоплені й знищені розрахунками ППО Саудівської Аравії.
9/17/2021
singleNews

17.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

ВООЗ призупинила сертифікацію вакцини «Супутник V» через те, що одна з фабрик, що виготовляє препарат, не відповідає стандартам виробництва. В Італії відсторонили від роботи 728 нещеплених від коронавірусу лікарів і санітарів. У Китаї понад 1 мільярд людей повністю завершили вакцинацію проти Covid-19. Іспанська компанія RYPO оголосила про запуск нового тесту на антиген коронавірусу за допомогою використання слини.
9/17/2021
singleNews

16.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Завдяки кампанії щеплення населення проти коронавірусу в Австрії вдалося запобігти майже 2 200 летальним випадкам. У Словенії всі працівники і навіть самозайняті мають бути вакциновані, мати докази одужання або проходити тестування не рідше одного разу на тиждень за допомогою ПЛР-тестів, експрес-тестів на антигени чи наборів для самотестування. Американських військових, які відмовляються робити щеплення проти коронавірусу, можуть звільнити. Водночас солдати можуть попросити звільнення від вакцинації на законних медичних, релігійних або адміністративних підставах.
9/16/2021
singleNews

Москва використовує військові навчання «Захід-2021» для тиску на Білорусь – RAND Corporation

Москва використовує «Захід-2021» для тиску на Білорусь – RAND Corporation
9/15/2021
singleNews

15.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Бустерні дози вакцини від COVID-19 потрібні літнім і людям зі слабким імунітетом, а дітям вони не потрібні, – заява розробників вакцини AstraZeneca. Уряд Італії в разі потреби готовий зробити щеплення від коронавірусу обов'язковими. Близько 76 % дорослих жителів Кіпру отримали мінімум одну дозу вакцини від COVID-19. Фахівці постійної комісії Німеччини з вакцинації «Stiko» радять категоріям осіб з т.зв. «групи ризику», попри вакцинацію від вірусу Covid-19, зробити щеплення від грипу, оскільки в осінньо-зимовий період передбачається стрімке поширення різновидів вірусного захворювання на грип у ФРН.
9/15/2021
singleNews

З Днем воєнної розвідки України!

Загартовані війною, завжди перебуваючи на крок попереду інших, на передових рубежах оборони нашої держави, військовослужбовці воєнної розвідки знають ціну свободи й готові віддати власне життя заради життя багатьох.
9/7/2021
singleNews

76 років тому завершилася Друга світова війна

Для України Друга світова перетворилась на справжню національну трагедію, внаслідок якої загинуло близько 10-ти мільйонів українців – загиблих на полях битв, у концтаборах, від бомбардувань, голоду або каральних акцій.
9/2/2021
singleNews

Служити Вітчизні… Пам’яті керівника зовнішньої розвідки В’ячеслава Абрамова

Сьогодні, 29 серпня, на 74 році життя, відійшов у засвіти український державний діяч, військовик, начальник Головного управління розвідки Служби безпеки України генерал-майор АБРАМОВ В’ячеслав Володимирович.
8/29/2021
singleNews

З Днем Незалежності, Україно!

Любіть Україну, як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води, в годину щасливу, і в радості мить, любіть у годину негоди. Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов'їну. Без неї — ніщо ми, як порох і дим, розвіяний в полі вітрами… Любіть Україну всім серцем своїм і всіма своїми ділами.
8/24/2021