НОВИНИ

singleNews

Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 24.06.2021

Міністр оборони США Л. Остін заявив, що США найближчим часом починають евакуювати громадян Афганістану, які надавали допомогу американським військам, здебільшого це перекладачі. Бойовики “Талібану” здійснили теракт, спричинивши пожежу в лікарні, яка зазнала значних збитків, зокрема були знищені вакцини проти COVID-19.
6/24/2021
singleNews

24.06.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Європейське агентство з лікарських засобів заявило, що є "вагомі наукові підстави" припускати, що змішування вакцин проти COVID-19 безпечно і ефективно, а всі схвалені вакцини працюють однаково – стимулюючи імунну відповідь на вірусний спайк-білок. Іспанія, Німеччина та Франція входять до тих країн, що вирішили запропонувати вакцину Pfizer або Moderna як другу дозу молодим людям, які вже отримали вакцину AstraZeneca, після побоювань з приводу рідкісних, але серйозних тромбів у цієї групи пацієнтів. У Великій Британії також проводяться випробування кількох комбінацій вакцин проти COVID-19. Перші результати показали, що легкі реакції, такі як головний біль і симптоми грипу, частіше трапляються за змішаних комбінаціях.
6/24/2021
singleNews

Володимир Зеленський підписав закон щодо удосконалення проведення розвідувальних заходів за рішенням суду

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо вирішення окремих питань, пов’язаних з проведенням розвідувальних заходів» № 1473-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 21 травня 2021 року.
6/12/2021
singleNews

Служба зовнішньої розвідки України вітає журналістів із професійним святом

Кожен із вас творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво й об’єктивно відображаючи сучасність і не забуваючи про історію. Завдяки вашій праці в Україні свобода слова – не просто слова, а дієве свідчення демократичного суспільства.
6/6/2021
singleNews

СЗРУ публікує із архівних фондів розвідки історико-публіцистичну працю Євгена Ляховича «Українське питання»

До 30-річчя Незалежності України Служба зовнішньої розвідки України публікує розповідь про політичного та громадського діяча Євгена Ляховича і текст його історико-публіцистичної праці «Українське питання».
5/12/2021
singleNews

Перемога життя

Найжахливіша війна в історії. Найбільший збройний конфлікт і найжахливіші військові злочини та злочини проти людяності. Майже 65 мільйонів вбитих. Із них – близько 10 мільйонів – українці. Каторга, концтабори й ГУЛАГ. Примусові роботи і Бабин Яр… Імперсько-загарбницькі амбіції і винищення націй. Це – Друга світова, що сплела в епічну картину безліч людських і національних трагедій.
5/8/2021
singleNews

Великий день вселенського добра

Воскресіння Христове для всіх нас є символом утвердження життя, перемоги любові та добра як найбільших цінностей людства. Цього дня наші серця переповнюють щирі почуття надії та віри у перемогу добра, людяності і всепрощення.
5/2/2021
singleNews

Росія активізує агентурну діяльність у Європі після нормалізації ситуації з COVID-19 – Департамент охоронної поліції Естонії

Росія активізує агентурну діяльність у Європі після нормалізації ситуації з COVID-19 – Департамент охоронної поліції Естонії
4/30/2021
singleNews

35 роковини Чорнобильської трагедії: засвідчуємо шану героїзму та самовідданості ліквідаторів аварії

26 квітня – навічно сумна дата не лише для України. Цього дня 1986 року сталася найбільша катастрофа за всю історію ядерної енергетики – аварія на Чорнобильській АЕС.
4/26/2021
singleNews

Розвідувальна спільнота США: «Росія залишається одним із основних джерел загроз для Сполучених Штатів і світу»

Розвідувальна спільнота США: «Росія залишається одним із основних джерел загроз для Сполучених Штатів і світу»
4/16/2021