НОВИНИ

singleNews

03.12.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

У Канаді і Данії виявлено по сім випадків зараження новим варіантом коронавірусу «Омікрон», чотири – у Гонконзі, один – у Греції. Вчені відділення мікробіології університету Гонконгу виокремили варіант SARS-CoV-2 «Омікрон» з отриманих клінічних зразків. Це дасть змогу розпочати роботу з його дослідження та розробки нової вакцини.
12/3/2021
singleNews

Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 03.12.2021

Десять людей загинули і одна отримала поранення внаслідок нападу на автобус з робітниками на нафтовому родовищі Харата в провінції Дейр-ель-Зур, у районі, що контролюється урядом Сирії. Турецькі війська обстріляли з важкої артилерії позиції сил режиму Башара Асада в місті Саракіб на схід від Ідлібу. Прем'єр-міністр Франції Жан Кастекс відкинув ініціативу прем'єр-міністра Великої Британії Боріса Джонсона запровадити спільне патрулювання для боротьби з нелегальними мігрантами, які намагаються перетнути Ла-Манш.
12/3/2021
singleNews

Москва не повинна сумніватися в підтримці Заходом суверенітету України – керівник MI6

Головною темою першою публічної промови Р. Мура з моменту вступу на посаду в жовтні 2020 року стали тектонічні зміни, які він бачить у світі, зокрема в розвідувальному середовищі.
12/2/2021
singleNews

Не дамо згасити свічу пам’яті

Вшановуючи пам’ять жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років, співробітники Служби зовнішньої розвідки України приєдналися до загальнонаціональної і міжнародної акції «Запали свічку пам’яті».
11/27/2021
singleNews

RAND Corporation: Неспроможність Росії перетворити свої ворожі дії на стратегічні досягнення очевидна

Неспроможність РФ перетворити свої ворожі дії на досягнення очевидна
11/24/2021
singleNews

Росія роздратована поглибленням стратегічного партнерства США з Україною – CSIS

Нинішнє нарощування російських військ біля кордону з Україною не пов’язане з військовими навчаннями, і тому викликає занепокоєння у Вашингтоні та європейських столицях.
11/22/2021
singleNews

СЗРУ вдосконалює систему кадрового забезпечення

Створено Тренінговий центр, основним завданням якого є формування знань і навичок, необхідних для виконання завдань, поставлених перед розвідкою.
11/22/2021
singleNews

«Батьківщина або територія… Кожен сам обирає шлях»

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Українці вийшли на Майдан, щоб відстояти своє право на гідне майбутнє. Ми вчилися говорити про себе на весь світ: «я українець, і я – вільний», «це моя боротьба», «ми здатні себе захистити». У важкі місяці Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року українська нація відродилася і стала сильною, як ніколи.
11/21/2021
singleNews

Одержимість Путіна Україною досягла безпрецедентного рівня – Фонд Карнегі за міжнародний мир

Детальне дослідження дій В. Путіна щодо України свідчить, що нині у нього є майже всі необхідні компоненти та виправдання для військового вторгнення, тому в Києва та Вашингтона є вагомі причини для занепокоєння.
11/17/2021
singleNews

Росія переоцінила силу свого енергетичного тиску на Молдову – Центр Карнегі

Москва не врахувала, як змінився енергетичний ринок після російсько-української газової суперечки 2008-2009 років. Цей конфлікт фактично сприяв лібералізації європейського газового ринку, завдяки чому трубопровідний газ став мобільнішим та придатнішим для транскордонних транспортувань.
11/8/2021